VIDEO

„Ślepnąc od świateł”, odcinki już w Internecie. Zobacz gdzie oglądać

Miniserial, utworzony na podstawie książki Jakuba Żulczyka, o tej samej nazwie, doczekał się ekranizacji. Zobaczcie sami, co czeka was w opowieści, „Ślepnąc od świateł” i gdzie można ją zobaczyć.

O czym jest, „Ślepnąc od świateł”?

Jak już wcześniej wspomniane, serial „Ślepnąc od świateł”, jest ekranizacją, książki o tym samym tytule, na której premierę czekało wielu Polaków. Polski miniserial jest z gatunku thriller i nie szczędzi w zamrażających krew w żyłach scenach. Historia ukazana w „Ślepnąc od świateł”, opowiada o Kubie. Jest to młody chłopak, który po tym, jak nie udało mu się ukończyć studiów na Akademii Sztuk Pięknych, zostaje dilerem narkotyków. Sprzedaje substancje różnych ludziom ze wszystkich środowisk. Jego życie zmienia się całkiem, kiedy z więzienia wychodzi gangster starej daty i wchodzi na jego ścieżkę. Cała historia w połączeniu ze świetną grą aktorską, idealnie dobraną muzyką oraz scenografią, tworzy niezapomnianą aurę i charakterystyczny klimat tego serialu. Również Warszawa, w której cała akcja się rozgrywa, przedstawiona jest w sposób, który sugeruje widzom, że miasto samo w sobie jest również bohaterem całej historii. „Ślepnąc od świateł”, nie jest serialem, który szybko zapomnimy, zmusza on do refleksji nad swoim życiem. Długo po zakończeniu seansu, będziemy rozmyślać, o sprawach przedstawionych w serialu.

Gdzie oglądać, miniserial polski, „ślepnąc od świateł”?

Technologia, którą posługujemy się na co dzień, pozwala nam na oglądanie filmów oraz seriali w internecie. Wszystkie osiem odcinków „Ślepnąc od świateł”, znajdziemy na platformach internetowych, pozwalających na oglądanie online. Jedyne co jest nam potrzebne, do zobaczenia „Ślepnąc od świateł”, to dostęp do Internetu, oraz urządzenia posiadające ekran. Możemy oglądać na laptopach, telefonach komórkowych, albo komputerach stacjonarnych. Pojawiła się również opcja oglądania na telewizorze, kiedy podepniemy do niego inne urządzenie. Legalna telewizja internetowa pozwala nam na zobaczenie naszych wymarzonych pozycji kinematograficznych, w zaciszu swojego domu. Dzięki legalnym źródłom jesteśmy chronieni przed niebezpieczeństwami Internetu, oraz możemy wspierać oryginalnych twórców filmów.

Jakie zalety możemy zauważyć, oglądając za pomocą legalnych źródeł?

Tradycyjne formy oglądania filmów seriali powoli wypychane zostają całkowicie z rynku, przez platformy internetowe. Oferują one więcej wygody oraz swobody. Nie musimy stać w kolejkach po bilety albo ruszać się z domu, by wyjść na seans do kina. Już teraz możemy stworzyć sobie nasz własny sens „Ślepnąc od świateł”, odcinki znajdziemy w Internecie. Platformy takie jak IPLA oferują bezgraniczny dostęp do ich bazy filmów i seriali. Możemy tam bezpiecznie i bez przeszkód, oglądać nieustannie. Sami wybieramy godziny i dni, w których mamy trochę czasu, który możemy poświęcić na relaks, przed ekranem komputera. Legalne źródła, chronią nas przed wirusami, oszustwami i wyzyskami, na które jesteśmy narażeni w internecie. Pozwala nam to bez strachu cieszyć się z seansów filmowych. Od nas zależy, kiedy przerywamy i wznawiamy oglądanie. Możemy robić to wspólnie ze znajomymi czy rodziną, albo w samotności. Zależy to od naszych personalnych upodobań.